Baza AccessEngineering - dostęp testowy

22-03-2017

Do 24 kwietnia 2017 r. zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do bazy AccessEngineering.
Dostęp z sieci Uczelni
Dostęp spoza sieci Uczelni

AccessEngineering to referencyjna baza wiedzy przeznaczona dla pracowników naukowo-dydaktycznych, inżynierów i studentów. Zawiera najświeższe informacje z następujących dziedzin: inżynieria cywilna, telekomunikacja, informatyka, chemia, energetyka, inżynieria środowiska, inżynieria przemysłowa, materiałoznawstwo, mechanika, zarządzanie operacyjne.

Baza zapewnia dostęp do:
- najświeższych informacji z dziedzin takich jak: bionauka, kompetencje biznesowe, chemia, inżynieria cywilna, komunikacja/telekomunikacja, energetyka/paliwa, inżynieria środowiska, inżynieria przemysłowa, DIY, materiałoznawstwo, mechanika, zarządzanie operacyjne, informatyka
- 650 książek inżynieryjnych
- ponad 906 materiałów uzupełnianych comiesięcznie , w tym filmów instruktażowych prezentujących rozwiązania rzeczywistych i bieżących problemów inżynieryjnych,
- map procesowych gotowych do wykorzystania w czasie wykładów / kursów
- kalkulatorów pozwalających na sprawne obliczenia i symulacje wyników przy badaniach naukowych i rozwiązywaniach zagadnień
- ponad 4 300 interaktywnych grafów i tabel do analizy danych w pracach badawczych i projektach
- bieżącego przeglądu najważniejszych innowacyjnych doniesień i badań ze świata inżynierii w trybie 24/7
Niektóre funkcje bazy dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników. Aby uzyskać do nich dostęp należy się zarejestrować i utworzyć konto, które będzie aktywne do czasu zakończenia testu.
Film instruktażowy
Zaproszenie na AccessEngineering webinar - szkolenie na temat praktycznych zastosować platformy w pracy dydaktycznej które odbędzie się w środę 29 marca o godzinie 20.00 naszego czasu. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować.