Zespół "Biblioteka - grupa dla czytelników" na MS Teams

15-12-2020

Do oferowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy platformy MS Teams dołączyła Biblioteka i Centrum Informacji Naukowej, która zapewnia dostęp do wiedzy, między innymi poprzez najnowsze technologie informacyjne. Jej pracownicy na co dzień spotykają się z zaskoczeniem czytelników, którzy odkrywają do jak bogatych źródeł wiedzy w formie elektronicznej mają dostęp po zapisaniu się do Biblioteki.

Dlatego powstał zespół "Biblioteka - grupa dla czytelników", którego celem jest uświadamianie jakie możliwości daje posiadanie Konta Czytelnika oraz informowanie o nowych tytułach dostępnych w Bibliotece, o nadchodzących szkoleniach z obsługi funkcjonujących baz danych i testach nowych platform edukacyjnych. Ponadto jest to kolejne narzędzie dla usprawnienia kontaktu z czytelnikami w celu udzielenia im szybszej pomocy przy szukaniu materiałów. W zespole utworzono też oddzielne kanały: do informowania o ewentualnych awariach systemu bibliotecznego i do zadawania pytań przez czytelników.

Zachęcamy do dołączenia do zespołu "Biblioteka - grupa dla czytelników". Osoby zainteresowane indywidualnymi szkoleniami z obsługi baz danych oraz poszukujące szczegółowych informacji o dostępie do zasobów elektronicznych Biblioteki, zapraszamy do specjalnie w tym celu stworzonego zespołu "Edukacja Informacyjna - Biblioteka UPP" prowadzonego przez Oddział Informacji Naukowej Biblioteki UPP.